Kategoriler
Genel

iyi araştırma

Güzel bir kitap okumak istiyorum. İçin de islam ı en güzel şekilde anlatan bir kitap olmalı. Hem de kendime getirmeli beni. Kendim olmalıyım ve de dinimi en güzel şekilde anlatmalıyım, anlamanın yanında.

Aslında güzel bir din sahibi olmak peygamber aşkına ulaşmayı kolaylaştırır. İşte bu yüzden de bizim en güzel, en şanslı oluşumuzdur aslında muhammed(sav) ın ümmeti olmak. Ne kadar şükretsek azdır o yüzden de çok şanslıyız ey Müslümanlar.

Kendime çok güzel bir kitap almak istediğimi söylemiştim o kitap beni rasul e yaklaştırmalı. Yani dediğim gibi bazen okuduğumuz şeylerden çok etkileniyoruz. İşte bu yüzden de nebiyi en güzel bir şekilde tanıya bilirsiniz.

Yapmamız gereken tek şey istemektir. Duamız olmadan ehemmiyetimizin olmadığını söylüyor Rabbimiz. İşte bu yüzden de okumamız, okutmamız gerekmektedir. İşte bu yüzden de çok güzel şeyler vardı. Bizler de gerekirse bu konuda iyi bir araştırma yapmamız gerekmektedir. Bu konuda iyi sohbetler dinlememiz gerekmektedir. Bu bizler için daha iyi bir yöntemdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir